Viva la fiesta, viva la noche!

9. ledna 2012 v 17:46
Hola!
Bizardní den. Nestalo se nic zvláštního, ale přišlo mi tak.. Tenhle den se mi prostě nelíbí, jako kdyby na mě působily nějaký vlny.. Asi mi vážně přeskočilo. Takovýhle teorie mi nedělaj dobře. Po dvou měsících 9 hodin. Aspoň jsem si početla. Četla jsem si o češtině, četla jsem si o angličtině, četla jsem si o mediálce a chtěla jsem si číst i o zemáku, ale to mi pan O, nedovolil, takže jsem měla smolíka. První hodina matika - písemka za 5. Biologie - há, nepsala jsem, ale celkem jsem po učitelce vyjela. Nevadí. Divný vlny působily. Fránina - písemka za 4? Ne-li za 5. Prostě to neumim. Zeměpis - málem písemka, ze který nakonec zvnikl domácí úkol. Čeština - cvičení a moje knížka. Angličtina - písemka, doufám, že za 1. Volná hodina dvouhodinovka mediálky => dvouhodinovka čtení.

Co po zbytek dne? Asi se budu učit. A nebo si číst. Pujčila jsem si Treasure Island. Yeah, in da english. Chci na těch jazycích trochu zamakat. Až si na pevno upevnim svoje základy francouzštiny a španělštiny, pustim se buď naplno do italštiny, portugalštiny nebo latiny, těžko říct, to je hodně do budoucna.

Zítra olympiáda z českýho jazyka, potěš koště, nevadí, na trapasy jsem zvyklá. Ale všichni povinně mi držte palce! Díky, díky. A atletika. A fotbal. A pohyb. A taky písemka z fyziky. A z chemie. Ach bože. Asi se jdu učit, ať si ještě ty známky trochen vytáhnu, i když pochybuju.

Ádios, amigos!
Tumblr_lra6edmjdt1r2o0lxo1_500_large_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nelly Parsley Nelly Parsley | Web | 9. ledna 2012 v 21:20 | Reagovat

wow, takovejch jazyků :) já umim jenom česky, slovensky, anglicky a teď se učim německy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama