O to tady jde, o tom to je.

10. ledna 2012 v 19:24 | Em |  Deník
Nadpis nemá vůbec nic společnýho s článkem, ostatně to už delší dobu. To, že jsem delší dobu mimo už jsem taky někde zmiňovala.

Dnešní den uběhl tak nějak rychle, až teda na fyziku. Člověk se na ní učí, a pak je zkoušenej z něčeho jinýho. Super, dyť já si klidně propadnu z fyziky, proč ne. Ulila sem se z ájiny a na češtinu přišla na posledních pět minut, díky tý olympiádě, na který jsem úplně pohořela. Teda doufám, že ne. Uvidíme. Taky jsem si měla dopsat biologii, bohužel se mi to nějak vykouřilo z hlavy, takže očekávám další kecy, jak se z ní ulejvám a blá blá blá.

Joo, taky jsem se pohádala s Chrisem kvůli Lady Poser-se-ze-mě.

Čim dál víc mě baví fotbal. Díky klukům, který hrajou snad každou volnou hodinu venku, díky atletice, kde se hraje 20-40 minut a díky mýmu trénování doma a ve škole na těláku (zvedání na špičku, kolínka atd.) mi to začíná celkem jít. Nevim, co tim sleduju. Máma mě nikde hrát nenechá a kluci ze třídy jsou dost arogantní na to, aby vzali do týmu holku. Takže si občas pujdu zakopat někam o zeď a modlit se, že na mě někdo nezavolá policajty jako už několikrát za ničení majetku či co. Sedávej panenko v koutě, nenajdou tě. Já ale nemám příležitost se zvednout. Většinou mi všichni podkopávaj nohy. No co, tak se tam doplazim třeba po čtyřech.

Img_4559_181349560_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lenkafashion lenkafashion | 12. ledna 2012 v 14:23 | Reagovat

Nádherný blog ! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama