No school, no problem!

7. ledna 2012 v 13:36 | Em |  Deník
Hola! Cómo estas? Áno, moje oblíbená španělština, zase bych si jí mohla zopakovat. Dneska přidám asi víc věcí, podle toho, jak se mi bude chtít a jak budu stíhat. Ono naučit se 27 stránek z biologie, přepsat 20 stránek fyziky a naučit se jí, nebude zrovna rychle. Ach ano. Škola. Na krku neklasifikace, 4 tejdy ve škole bez přerušení. No a co. Můžu snad za to, že jsem náchylnější? Že jezdim k doktorovi až někam do Prahy? Nemůžu, ale stejně si to odpykám. Však já jm ještě ukážu.

Lady poser-se-ze-mě opět útočí na toho novýho. Hlavně že může milovat jen jeho /jednoho naprosto nechutně odporně úchylnýho kluka/, neřešim. Ale jo, řešim. A řešit asi budu. Když já řeknu, že je hezkej, okamžitě po mně vyjede, že je naprosto hnusnej, jak se mi může líbit. A druhej den je z něj naprosto udělaná? WTF? Nebudu se rozčilovat, jsem ráda, že jedno jediný ráno jsem jakž takž v klidu. Miluju svojí cholerickou povahu. Však já jí ještě ukážu, slečně. A to si říká nejlepší kámoška.

Včera jsem hledala jednu fotku ve foťáku a našla jsem tam spousty fotek naší třídy z minulých let. Takoví malí píva. Vzpomněla jsem si na všechny ty zážitky; na exkurze /hlavně na ty cesty na ně a zpátky/, na ty všechny hlášky, na lidi, který už nejsou s náma ve třídě.. Teď jsme rozdělený na skupiny. 98% lidí ze třídy se dokážou spojit, a když se to snate, jme naprosto neporazitelní. Pamatuju, jak se do mě pustila jedna holka. Těch 98% se za mě postavili a byl klid. Jenže co ty 2%? Za ty se lidi moc nestavěj. Nechtěj. Je to tzv. spodina naší třídy, tak proč se s nima bavit, žejo.. Tohle jediný je to, co mi na tý naší třídě vadí. Za nic bych jí nevyměnila. Uvidíme, když udělám přijímačky, budu muset. To bude slz. Ale nikdy ani na jednoho nezapomenu. Ani na tu spodinu.

Psala jsem, že mám v plánu sem přidat víc věcí. Připravila jsem si rubriku Kecy. Budu tam dávat úvahy. Takový připomínky ke světu. Nevýznamný kecy. Ale potřebuju to ze sebe dostat. A ručně se mi to psát nechce, takže to strčim sem. Dál jsem chtěla hodit nějakej ten outfit. Taky přemejšlim, že začnu nějakou povídku. Poslední dobou se mi zdá furt jeden a ten samej sen, tak na něj trochu navážu a uvidí se, co z toho vznikne :)

Užívejte víkend, i když je počasí na ho..uby. Na houby samozřejmě :)

37691_451345830055_635900055_6535725_5248409_n_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama