Hey na na na.

5. ledna 2012 v 18:32 | Em |  Deník
Co psát.. no, technicky vzato, je co psát. Pro změnu není kdy psát. Dostanu se sem maximálně na půl hoďky, dneska mám dovoleno tu být tak dlouho, dokud nedopíšu článek. Stejně nebudu psát, co jsem dělala v minulých dnech. Jsem ráda, že si pamatuju, co jsem dělala před chvílí. Ano, takhle mimo jsem. Zvykám si. Pamatuju si většinou věci, který mě šokovali, vyděsili, nebo stojí za to, si je udržet v paměti.
V pár bodech:
• Silvestr jsem nakonec strávila zábavou. Sice trochu psycho, ale bylo to fajn. S kamarádkou jsme šly tancovat. Krycí jméno pro pití. Ne to ne. Padla vodka, frisca a víno. Nestojí za zmínku. Dospávám to ještě teď.
• V úterý, první školní den po prázdninách, jsem šla do školy. Celkem překvapivě, no. Máme novýho klučinu ve třídě, je mega fajn :) Hezkej, příjemnej, stylovej, chytrej.. Muž podle ženských představ. Úkoly udělá a pak je hodí na Fb, proč né :D
• Dneska no. Co k tomu říct. V noci se nedalo spát, protože tady byl nějakej hurikán nebo co to bylo. Vážně super, zvlášť, když vstáváte v 5, aby jste stihli autobus do školy na nultou hodinu, aby jste si mohli dopsat zemák, kterej stejně neumíte. Ale tak zvládlo se to. Po dobu, co jsem tvrdla ve škole, jsem klepala kosu. Útěchou a záchranou se mi stal už po několikátý pan O, kterej přeze mě dal svojí mikinu, když jsem vážně myslela, že zdechnu na podchlazení. Jenom tak jsem seděla na topení, hlavu na kolenou. A pak příjemnej pocit tepla. Ách. Volná hodina. Napsat k ní můžu jenom to, že mám pokousanej krk a ruce. Dál se radši vyjadřovat nebudu. Nastal tělocvik. Vykloubila jsem si asi 4x zápěstí, způsobila jsem mnoho pádů, modřin a ostatních ran při florbale. Až tak jsem akční sportovec. Všechno povoleno.
Lady Poser-se-ze-mě ze mě dělá ještě blbější, než jsem, dostala jsem ji nahoru, drží se, tak mě ojeb*vá. A pak někomu věř..
• Zítra! Konečně atletika! Konečně doma sama! Konečně víkend! A konečně příští pátek, pátek 13., kdy píšeme čtvrtletku z matiky, na koncert :3 Teším se :)

Mám to ale nezajímavej život.

Tumblr_lqmeeyszhn1qcs69ao1_400_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama