Leden 2012

I may be bad, but I'm perfectly good at it.

21. ledna 2012 v 16:52 | Em |  Deník
Nestydím se za to, jaká jsem. Nestydim se za to, že jsem kouřila, že jsem zakusila pár tahů z trávy, že piju alkohol, že se tahám po venku s pouličníma grázlama, že si chodim užívat do klubů. Každej jsme nějakej a každej máme nějakej ten kříž na krku. I když tenhle styl bytí není nejlepší, mně vyhovuje a líbí se mi. Jsem hold party typ. Zatim co moje vrstevnice v sobotu večer řešej, jakej účes si vezmou v pondělí do školy, já navlíkám jeany, tričko a mikinu, beru peněženku a táhnu si to do klubu. Za muzikou, ne za alkoholem. Že si tak trochu protiřečim? Ne, alkohol piju, ale nemusí to bejt do němoty, pár panáků vodek, pivo a Cuba Libre nebo Mochito a jsem spokojená. Radši tancuju, než piju.

Co se týče předchozích dnů; včera jsem se šla s panem O oficiálně přihlásit do tanečních. Jsme tam. Jsem zvědavá, jak to budu dělat, když mě vezmou na školu, která je přes 210 kiláků od místa, kde momentálně bydlim. Měli jsme společnou cestu. Sněžilo. Cesta nám trvala celkem asi hodinu. Já naprosto omrzlá a mokrá, místo vlasů rampouchy. Pan O na tom byl prej líp. Nevěřim. Byla nehorázná zima. Vločky nám tály na rtech. /ta věta se mi líbí, zní romanticky/ Už jsem vážně dál nemohla. Zmrzlá až na kost. Postavila jsem se zády proti větru, kterej unášel vločky. Pan O se postavil za mě. "Co děláš?" "To aby na tebe tolik nefoukalo." Tak zněla odpověď. Přesvědšil mě, aby jsme šli dál. Po 500ti metrech jsem byla obří rampouch. Na ramenou, ve vlasech, na kabelce, na rukou jsem měla vrstvu sněhu. Bylo mi to jedno. "Ale no tak, musíš to ze sebe oklepat." "Nic nemusim, jediný, co teď musim, je rychle umrznout, abych to necejtila, páč já už vážně nikam nejdu!" Opět si stoupl za mě a oprašoval sníh. "Díky, ale stejně nikam nejdu." "Nebuď tak tvrdohlavá, jsme skoro doma!" Krásnej den. Až na tu zimu.

Píšu si s Panem A. Proč s nim kruci řešim Pana O? Co to je?

402335_287181901331127_100001179584670_727959_1364786061_n_large

You'll always be my favorite

17. ledna 2012 v 18:19 | Em |  Deník
Už mě to nebaví. Nějaký depky kvůli klukům. Pan A se zlepšil. A při tom mě zvládne naprosto ignorovat. Dokonce i využívat. Nejhorší na tom ale je, že já to všechno vim, že mě využívá. Milionkrát jsem si řekla, že už prostě dál ne. Ale znáte to, uděláte cokoliv, aby s váma mluvil, aby do vás šťouchl, když usínáte ve fyzice, aby se letmo dotkl vaší ruky. Celkem začínám chápat lady Poser-se-ze-mě. Ona dělá/dělala to stejný. Dneska o chemii se rozhodla, že už ne, že mu nebude psát úkoly, aby si frajer mohl bejt se svojí dívčinou. Že už mu nebude psát ona první. Jenže to už tu bylo tolikrát.. Milostný trojúhelníky sou zlo. Mě chce pan O a já chci pana A (a to se asi nezmění, i když je to naprosto beznadějný). Fujky. Jsem ráda, že mám 3. stranu. Adys. Pak ještě jednu, naprosto nezaujatou. Slováka. Díky bohu za ně!

Už doopravdy se chystám vlítnout na nějakou povídku, akci na blogu, nebo tak. Ale teď dohánim známky co se dá. Tak promiňte ;)


Tumblr_lw7me7hle51r6khwmo1_500_large

Oh, you hate your job? Why didn't say so? There's a support group for that. It's called EVERYBODY and they meet at the bar.

15. ledna 2012 v 16:28 | Em |  Deník
Tumblr_lxpukfhs461rn9ds8o1_500_large

Já to mám spojený. Práce v baru. No, práce.. Spíš výpomoc mámě, když nestíhá a já tam zrovna jsem. Nemusí mě do toho nutit. Baví mě chodit k lidem, ptát se, co chtěj, natočit pivo, donýst ho na stůl, míchat drinky a tak dále. Dalo by se říct, že tak nějak jsem v tom prostředí vyrostla. Když jsem byla malá, máma jeden bar vlastnila. Havana Club. Pak jsme se přestěhovali, a máma šla dělat barmanku jinam. Jednu chvíli pracovala v casinu. Vůbec, co tady rozpitvávám máminu práci? Je to jedno. Spoustu známejch jsem tam poznala. Jerryho, Davídka, Lucku.. Jerry je prej můj budoucí manžel, takže super, no. Nestěžuju si ale. Je hezkej, je fajn, člověka umí pobavit.

Jenže já jsem na nadsamce. To jsem zdědila taky po matce. Jsou to takový ti frajeři. Ne šamponci, to si prosim vás nepleťte. Nemusí bejt hezkej, ale tak nějak vás přitahuje. Asi to nebezpečí. Ne, ani Edward Cullen. Jeden takovej nadsamec mě vychovával. Krásný dětství. Bez ironie. Jako příklad přikládám video se scénkou z filu 60 Seconds. Jde tam o Sphinxe (Vinnie Jones). Ten, co zapálil to auto, pro upřesnění.


Snívaj, ako by si mal žiť na vždy. Žij, ako bys mal zomrieť dnes.

13. ledna 2012 v 22:00 | Em |  Deník
Opět několik dní bez článku. Učila jsem se na všechny ty podělaný písemky a zkoušení, promiňte za výraz podělaný. Biologii mám za sebou a dostala jsem za dva a tři. Pokud si dám pondělní písemnku za jedna, budu mít průměr 2,5. Potom si vezmu referát, a mohla bych mít za 2. Od příštího pololetí se učim! Od příštího pololetí si píšu sešity!

V několika bodech:
• S lady poser-se-ze-mě jsme si všechno vyříkaly a dalo by se říct, že jsme zase kamarádky.
Pan O o mně ví zase o něco víc. Za to on je naprsto nedostupnej. Nebo ne. On žije tak neskutečně spořádanej život. Taky bych chtěla. A nebo vlastně ne.
• Po dnešní atletice jsem naprosto vymlácená; dokopaný nohy a vykloubenej palec. Ale už je zpátky nahozenej. Bolí to jak čert. K tomu tady probíhá opět nějakej orkán, připadám si jak někde.. ve větrnym městě.
• Mám domluvenej sraz s kamarádem ze Slovenska, tak jsem zvědavá, jak nám to vyjde! :)))

Jdu zkusit spát, bolí mě hlava a ruka. Tak dobrou!

380057_211663932253565_100002298809223_459818_1031184341_n_large

O to tady jde, o tom to je.

10. ledna 2012 v 19:24 | Em |  Deník
Nadpis nemá vůbec nic společnýho s článkem, ostatně to už delší dobu. To, že jsem delší dobu mimo už jsem taky někde zmiňovala.

Dnešní den uběhl tak nějak rychle, až teda na fyziku. Člověk se na ní učí, a pak je zkoušenej z něčeho jinýho. Super, dyť já si klidně propadnu z fyziky, proč ne. Ulila sem se z ájiny a na češtinu přišla na posledních pět minut, díky tý olympiádě, na který jsem úplně pohořela. Teda doufám, že ne. Uvidíme. Taky jsem si měla dopsat biologii, bohužel se mi to nějak vykouřilo z hlavy, takže očekávám další kecy, jak se z ní ulejvám a blá blá blá.

Joo, taky jsem se pohádala s Chrisem kvůli Lady Poser-se-ze-mě.

Čim dál víc mě baví fotbal. Díky klukům, který hrajou snad každou volnou hodinu venku, díky atletice, kde se hraje 20-40 minut a díky mýmu trénování doma a ve škole na těláku (zvedání na špičku, kolínka atd.) mi to začíná celkem jít. Nevim, co tim sleduju. Máma mě nikde hrát nenechá a kluci ze třídy jsou dost arogantní na to, aby vzali do týmu holku. Takže si občas pujdu zakopat někam o zeď a modlit se, že na mě někdo nezavolá policajty jako už několikrát za ničení majetku či co. Sedávej panenko v koutě, nenajdou tě. Já ale nemám příležitost se zvednout. Většinou mi všichni podkopávaj nohy. No co, tak se tam doplazim třeba po čtyřech.

Img_4559_181349560_large

Viva la fiesta, viva la noche!

9. ledna 2012 v 17:46
Hola!
Bizardní den. Nestalo se nic zvláštního, ale přišlo mi tak.. Tenhle den se mi prostě nelíbí, jako kdyby na mě působily nějaký vlny.. Asi mi vážně přeskočilo. Takovýhle teorie mi nedělaj dobře. Po dvou měsících 9 hodin. Aspoň jsem si početla. Četla jsem si o češtině, četla jsem si o angličtině, četla jsem si o mediálce a chtěla jsem si číst i o zemáku, ale to mi pan O, nedovolil, takže jsem měla smolíka. První hodina matika - písemka za 5. Biologie - há, nepsala jsem, ale celkem jsem po učitelce vyjela. Nevadí. Divný vlny působily. Fránina - písemka za 4? Ne-li za 5. Prostě to neumim. Zeměpis - málem písemka, ze který nakonec zvnikl domácí úkol. Čeština - cvičení a moje knížka. Angličtina - písemka, doufám, že za 1. Volná hodina dvouhodinovka mediálky => dvouhodinovka čtení.

Co po zbytek dne? Asi se budu učit. A nebo si číst. Pujčila jsem si Treasure Island. Yeah, in da english. Chci na těch jazycích trochu zamakat. Až si na pevno upevnim svoje základy francouzštiny a španělštiny, pustim se buď naplno do italštiny, portugalštiny nebo latiny, těžko říct, to je hodně do budoucna.

Zítra olympiáda z českýho jazyka, potěš koště, nevadí, na trapasy jsem zvyklá. Ale všichni povinně mi držte palce! Díky, díky. A atletika. A fotbal. A pohyb. A taky písemka z fyziky. A z chemie. Ach bože. Asi se jdu učit, ať si ještě ty známky trochen vytáhnu, i když pochybuju.

Ádios, amigos!
Tumblr_lra6edmjdt1r2o0lxo1_500_large_large

Oh, fuck! Tomorrow is Monday!

8. ledna 2012 v 23:15 | Em |  Deník
Po dnešku naprosto končim. Biologie, kámoš, fránina, ájina.. Aspoň že jsem nemusela nic uklízet, umejvat, žehlit,prát a vařit. Vidim to tak, že si skočim do koupelny a hurá do postele. Buď si ještě přečtu něco ze zítřejších předmětu nebo knížku anebo zalehnu a budu spát.

Ti, kteří sem chodili před novym dessem asi zjistili, že je novej. S Chrisem jsme to spáchali, respektive on. Jednoduchej, ale mě se líbí. Nejsem na ty mega přeplácaný blogy s mašličkama, pixelkama atd. atd.

No nic, jdu spát, abych ráno vstala. Tak dobrou.

The_reader__by_m0thyyku-d33zg681_large

To die would be an awfully big adventure.

8. ledna 2012 v 17:39 | Em |  Deník
Dneska trochu pohchmurnej článek. Neberte to tak, že ze sebe dělám chudinku, ale tohle jsem si prostě založila jako deník. Sice si ho můžou přečíst všichni, ale... nevim. Nenapadaj mě slova. Článek o ničem. Budu mlejt nějaký nesmysly a budu je furt opakovat. Musim se přivíst na jiný myšlenky. Ono když vám umře kamarád. Nejsou to zrovna 2x hezký myšlenky.

Fuj. Pryč od toho.. Dneska mám v plánu s Chrisem udělat novej dess. V PSku prostě neumim tak dobře, abych něco mohla dělat sama. Fajn, neumim v něm vůbec. Maximálně.. ne, ani doostřit fotky neumim v něm.. Takže, já jdu na něj.

Zatím se mějte!

387684_343658952312626_125214154157108_1438548_1170174363_n_large

Taneční

7. ledna 2012 v 23:19 | Em |  Outfity
Jak jistě víte, jdu s panem O do tanečních. Pokud teda nebudu na jiný škole. i když pokud se mi to nebude krejt s novejma tanečníma a budou o víkendech, tak bych prakticky mohla jít. No nic. Tak nějak jsem přemejšlela, co na sebe. Pak jsem si vzpomněla na satou dobrou navrhovací stránku a už jsem vybírala šaty, boty, doplňky..

Samozřejmě nesmím zapomenout na Chrise, kterej mi schvaloval a pomáhal vybrat ony věci.

1. pokus byl cvičnej, a nejlepší. Panu O, se taky líbil, já se do něj rovnou zamilovala a Chris? Tomu se taky určitě líběj.

(No není to bomba? ^^)

Chlap, typickej chlap. Vymyslel si, že si vezme zelenou košili. Mírně jsem ho málem zabila. Ale tak přijala jsem výzvu a hledala zelený šaty. S Chrisem jsme měli co dělat, aby se to nějak dalo. Zvládli jsme to. Nakonec.

(Ne, to se mi tolik nelíbí :P)

Teď přišel s nápadem, že si vezme žlutou košili. To moje nervy nějak neunášely. Ne dneska. Třeba zase zítra.
Pro info: první set stojí okolo 19 tisíc bez šatů a druhej se šatama okolo 32tisíc :)

No school, no problem!

7. ledna 2012 v 13:36 | Em |  Deník
Hola! Cómo estas? Áno, moje oblíbená španělština, zase bych si jí mohla zopakovat. Dneska přidám asi víc věcí, podle toho, jak se mi bude chtít a jak budu stíhat. Ono naučit se 27 stránek z biologie, přepsat 20 stránek fyziky a naučit se jí, nebude zrovna rychle. Ach ano. Škola. Na krku neklasifikace, 4 tejdy ve škole bez přerušení. No a co. Můžu snad za to, že jsem náchylnější? Že jezdim k doktorovi až někam do Prahy? Nemůžu, ale stejně si to odpykám. Však já jm ještě ukážu.

Lady poser-se-ze-mě opět útočí na toho novýho. Hlavně že může milovat jen jeho /jednoho naprosto nechutně odporně úchylnýho kluka/, neřešim. Ale jo, řešim. A řešit asi budu. Když já řeknu, že je hezkej, okamžitě po mně vyjede, že je naprosto hnusnej, jak se mi může líbit. A druhej den je z něj naprosto udělaná? WTF? Nebudu se rozčilovat, jsem ráda, že jedno jediný ráno jsem jakž takž v klidu. Miluju svojí cholerickou povahu. Však já jí ještě ukážu, slečně. A to si říká nejlepší kámoška.

Včera jsem hledala jednu fotku ve foťáku a našla jsem tam spousty fotek naší třídy z minulých let. Takoví malí píva. Vzpomněla jsem si na všechny ty zážitky; na exkurze /hlavně na ty cesty na ně a zpátky/, na ty všechny hlášky, na lidi, který už nejsou s náma ve třídě.. Teď jsme rozdělený na skupiny. 98% lidí ze třídy se dokážou spojit, a když se to snate, jme naprosto neporazitelní. Pamatuju, jak se do mě pustila jedna holka. Těch 98% se za mě postavili a byl klid. Jenže co ty 2%? Za ty se lidi moc nestavěj. Nechtěj. Je to tzv. spodina naší třídy, tak proč se s nima bavit, žejo.. Tohle jediný je to, co mi na tý naší třídě vadí. Za nic bych jí nevyměnila. Uvidíme, když udělám přijímačky, budu muset. To bude slz. Ale nikdy ani na jednoho nezapomenu. Ani na tu spodinu.

Psala jsem, že mám v plánu sem přidat víc věcí. Připravila jsem si rubriku Kecy. Budu tam dávat úvahy. Takový připomínky ke světu. Nevýznamný kecy. Ale potřebuju to ze sebe dostat. A ručně se mi to psát nechce, takže to strčim sem. Dál jsem chtěla hodit nějakej ten outfit. Taky přemejšlim, že začnu nějakou povídku. Poslední dobou se mi zdá furt jeden a ten samej sen, tak na něj trochu navážu a uvidí se, co z toho vznikne :)

Užívejte víkend, i když je počasí na ho..uby. Na houby samozřejmě :)

37691_451345830055_635900055_6535725_5248409_n_large